Galanteria skórzana

ilość znalezionych towarów: 6

Lubimy dodatki do garderoby, które pełnią więcej niż jedną funkcję. Tak też jest w przypadku skórzanego męskiego paska. Jego zadaniem jest utrzymanie spodni w pasie tak, aby chodzenie w nich było wygodne. Przy okazji jest to niezwykle stylowy dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie stworzenie zarówno eleganckiej, jak i casualowej stylizacji męskiej.

Elegancka galanteria skórzana

Męskie paski z naszej kolekcji wykonane zostały z naturalnej bydlęcej skóry. W ten sposób uzyskaliśmy dodatki o wysokiej wytrzymałości oraz eleganckim wykończeniu. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych - tak, abyś mógł dopasować dokładnie taki model, jakiego potrzebujesz do stworzenia gustownej stylizacji na spotkanie biznesowe, uroczysty wieczór lub zwykłe towarzyskie wyjście.

Męski pasek - modny dodatek do spodni

Paski męskie dostępne są w kilku rozmiarach: od 90 cm do 110 cm, bez problemu więc znajdziesz tu dopasowany dodatek do spodni. Wybierz model, który odpowiada Twoim potrzebom: proponujemy fasony z klasyczną klamrą z jednym zębem lub nieco bardziej nowoczesną klamrą automatyczną.

    pixelpixelpixelpixel