Odzież folkowa i akcesoria dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 550

Czy Twoja pociecha lubi barwne i wygodne ubrania? A może chce się wyróżnić garderobą i dodatkami w popularnym obecnie, folkowym wzornictwie? Każde dziecko w naszym sklepie znajdzie unikatową odzież, okulary, czapki, a także plecaki czy portmonetki dla siebie.

Galanteria i ubrania dla dzieci

Wśród asortymentu w tej kategorii polecamy barwne gumki lub opaski do włosów z kokardką. Posiadamy również ludowe korale oraz niewielkie torebki w wielu kolorach z motywem kwiatowym. Uczęszczający do szkoły mogą z kolei skorzystać z plecaków ozdobionych precyzyjnym haftem, jak i saszetki - tzw. nerki - do noszenia przy sobie najcenniejszych przedmiotów. Nie sposób pominąć klasyki folkowego, góralskiego stroju, jakim są stylowe kapelusze dla chłopców oraz czerwone, ludowe spódniczki dla dziewczynek. Dzieci, które wolą bardziej nowoczesne ubrania mogą skorzystać z ciepłych bluz z kapturem oraz kieszenią z przodu. Dostępne są w kilku stonowanych kolorach - szarym, białym, czarnym i zawierają minimalistyczne zdobienie na rękawach i kieszeni.

Dodatki na każdą porę roku

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy również funkcjonalne dodatki, które z pewnością przydadzą się w chłodniejsze lub cieplejsze miesiące. Na zimę przygotowaliśmy wielobarwne czapki z jednym albo z dwoma pomponami. Natomiast na lato proponujemy okulary z soczewkami przeciwsłonecznymi (polaryzacyjne), które posiadają specjalny filtr, który chroni przed promieniami UV. Udostępniamy je w kolorze oprawek niebieskim, czerwonym czy różowym, a nawet w wersjach z motywem komiksowym.

pixelpixelpixelpixel